השקעה לגרין קארד

אפשרויות השקעה למטרות גרין קארד

 מתוך אופציות הרבות שקיימות לקבלת תושבות קבע – גרין קארד, קיימת קטגוריה של גרין קארד על בסיס עבודה. זוהי קבוצה גדולה הכוללת בתוכה 5 תתי קטגוריות כגון: מומחים ובעלי תארים מתקדמים, מנהלים בכירים בחברות רב לאומיות וכו'.

בתת-הקבוצה החמישית נכללים פרטים המעוניינים להשקיע בעסק בארה"ב 1,000,000 דולרים אמריקאים. במסגרת הקלות וקידום יזמות עסקית של ממשלת ארה"ב, הותרה השקעה של 500,000 דולרים באזורים חקלאיים או אזורים נחשלים, ומעלה.

התנאי המרכזי להכרה בהשקעה לצורכי הבקשה, הוא הוכחה כי בוצעה בפועל 'השקעה פעילה'. כלומר, כספו של המועמד הושקע בארה"ב, בעסק פעיל המשפיע על כלכלת האזור, לרבות העסקת מינימום 10 עובדים למשך תקופה של לפחות שנתיים.

הכרה בעובדה שעסק יציב, פעיל ומעסיק עובדים, הינה מטרה לא קלה להשגה בידי משקיע בודד, אושרו להקמה Regional Centers. מדובר בקבוצות השקעה (בדומה לקבוצת רכישה), אשר מוכרות ופועלות באישורן של רשויות ההגירה לצורכי השקעה לויזת הגירה. קבוצות אלה מרכזות מספר משקעים אשר משקיעים לטובת פרוייקט אחד גדול – שעומד בקריטריונים להשקעה פעילה. תחום פעילות העסקית של Regional Centers יכול להשתנות בין מרכזים השונים, ויכול לעסוק בפרוייקט נדל"ן, הייטק וכדומה.

לפרטים נוספים, נא צרו קשר עם משרדינו - לחצו כאן